Cyber

  • Web
  • Social
  • Media
  • Videos
  • Desing

Facebook Reklam Modelleri

“En iyi” olmaya hazır mısınız?

Facebook ve tecrübeli dijital reklamcılık ekibimiz size en hızlı sonuç veren reklamları sağlar ve anında milyonlara ulaşmanızı sağlar…

Facebook ve Facebook reklamları ağı, sahip olduğu büyük veri ile gerek marka bilinirliğinizi arttırmak gerekse elinizdeki ürünleri satmak ya da yaptığınız herhangi bir buluşun/tasarımın tanıtımını yapmakta bilinen en güçlü reklam ağına sahiptir.

Marka Bilinirliği Reklamları

Bu reklam modeli marka bilinirliği elde etmek için mükemmel bir yapıdadır, belirlediğiniz hedef kitleye belirli aralıklarla gösterdiğiniz reklamlar isminizi kişilere en iyi şekilde tanıtacak, ürün ve hizmetiniz ile alakalı gereksinimlerde kişileri size getirecektir.

Trafik Reklamları

Facebok trafik reklamları™ ile web sitenize trafik çekebilir, satığınız ürünleri tanıtabilirsiniz. Satışlar konusunda, özellikle Facebook tekrar hedefleme trafiği etkili olacaktır. Facebook reklamlarının en güçlü halini hemen tecrübe edebilirsiniz.

Erişim Reklamları

Erişim Reklamlarında amaç olabildiğince kısa sürede çok kişiye ulaşmaktır, kişilerin reklamlarınızı izleyip izlemediğine bakılmaksızın en az 1 kere reklam gösterilmesi fikrine dayanır, bize göre TV reklamlarına en iyi alternatiftir.

Etkileşim Reklamları

İnsanların gönderi veya sayfanız ile daha fazla etkileşimde bulunması için tercih edilen reklam çeşididir, eğer Facebook sayfanız veya Instagram profiliniz aracılığı ile satış yapıyor ve insanları bir web sitesine yönlendirmiyorsanız bu reklam biçimi size göre iyi bir tercih olabilir.

Dönüşüm Reklamları

Bu reklam biçimi ile insanları Facebook Messenger ve WhatsApp üzerinden sizinle iletişime geçmeye, web sitenizden satın alma yapmalarına yönlendirebilirsiniz.
Dönüşümleri takip etmek, maliyetlerinizi ve diğer istatistikleri ölçmek için Facebook pikselini veya uygulama olaylarını kullanmayı unutmayın.