Bu uygulama ile telefonunuzdan oldukça gerçekçi WhatsApp diyalogları oluşturabilirsiniz.
WhatsApp üzerinden efsanevi gerçekçilikte sahte diyaloglar üretmek için geliştirilen Fake Chat Simulator uygulaması, şaka yapmayı ve trollemeyi sevenler için ciddi anlamda bulunmaz bir nimet.WhatsApp tasarımının birebir kopyalanmasıyla oluşturulan bu uygulamada, aklınıza gelecek tüm detayları kendiniz müdahale ederek oluşturabilirsiniz.
Kullanıcı adını, fotoğrafları, kısacası aklınıza gelen hemen her şeyi Fake Chat Simulator ile düzenleyip yakınlarınıza unutamayacakları bir şaka yapabilirsiniz.
(böyle diyoruz ama insanların yüreğine indirecek şaka yapmanın da alemi yok. görünce zaten gerçek zannedecekler, bir de ağır yapıp kalpten götürmeyin milleti)
Uygulamanın çalışma prensibi ise çok basit. Öncelikle uygulamayı yükledikten sonra açıp sağ üst köşedeki mesaj butonuna dokunun. Sonra istediğiniz sahte isim, numara ve profil fotoğrafını belirledikten sonra ‘Tamam’ butonuna dokunun. Konuşmaya dokunduktan sonra istediğiniz cümleleri yazın.
Diğer tarafın ağzından konuşmaya başlamak için sağ üst köşedeki üç nokta simgesinden ‘Switch to incoming mode’ seçeneğine dokunun. Alın size gerçek bir konuşma 🙂Android platformu için geliştirilen bu ücretsiz uygulamayı aşağıdaki bağlantı üzerinden indirebilirsiniz.

  Fake Chat Simulator İndir